İSPANYOL KOLLAR

  İSPANYOL KOLLAR

  Bu detayla aslında 2016 yazında tanışmıştık hepimizin içinde nostalji rüzgarı estiren ama aslında doğru parçalarla birleştirildiğinde şık bir görünümde elde edebileceğimiz güzel bir detay.

  ispanyol-kollar-1

  Kışa doğru girmeye hazırlanırken dolaplarımızda yer vermemiz gereken önemli parçalar arasında boy gösteriyor artık İspanyol kollar.  Dolabınızın karşısına geçtiğinizde dümdüz sade çok sıklıkla kullanmadığınız bir elbisenizin kollarına küçük bir dokunuşla İspanyol kolları kondurduğunuz takdirde o elbisenizi tekrardan üzerinizde görmek isteyeceğinize garanti verebilirim.

  ispanyol-kollar-6

  Aslında kombine ederken pekte zorluk çekmeyeceğimiz bir parça ama kolların ihtişamına kapılıp bazende kafamızın karışıklığına kurban gidip yanlış parçalarla kombine etmemek için bir iki ipucu paylaşmakta fayda var.

  ispanyol-kollar-3

  İspanyol kolları kullanırken genelde bilekte biten pantolonları yada sigaret kesimleri tercih etmelisiniz. Ayakkabı seçiminde asla abartıya kaçmamanızda fayda var aksi halde İspanyol kollarınızla aranız bozulabilir ve görünüşünüzden sıkılıp bu parçalara küsebilirsiniz. Tabi kollar da detay büyük ölçüde dikkatleri çekeceğinden aksesuar konusunda da oldukça sakin ve küçük detaylara yer vermelisiniz bunlardan en önemlisi de çantalarımız minik kollarımızdaki detayın büyüklüğünü asla geçmeyecek küçük eğlenceli parçalar seçmelisiniz.

  ispanyol-kollar-5

  İspanyol kollarımızla kalem eteklerinde oldukça şık gözüktüğünü dile getirmekte fayda var. Zira günlük hayatını sürekli kalem eteklerle geçirmek zorunda olan birçok bayan için kombinelerde yer verebilecekleri önemli  bir parça olacak.

  ispanyol-kollar-7

  Tabi böyle bir kombine de sade ve oldukça şık bir stilettoyla  tamamlamak şıklığınıza bir puan daha ekleyecektir.

  İspanyolun büyüsüne kapılıpta asla ama asla İspanyol dayanışması yapmayın zira gerçekte kombin karmaşası yapmaktan ve gözlerdeki bozmaktan öteye geçemezsiniz asla İspanyol bir kolun atında İspanyol paça olmasına aralarında bir dostluk bağı kurulmasına izin vermeyin.

  ispanyol-kollar-2Yakında kabanlarda bile görebileceğimizi düşündüğüm bu detay birçok bayanın dolabında yer almaya başladığında umarım ipuçlarına dikkat kesilip doğru kombineleriyle sokaklarımızda harika görünümler sergilerler ….