GÖMLEK ELBİSELER

GÖMLEK ELBİSELER

Rahatlığından dolayı sokak stiline damgasını vuran kıyafetler arasında yerini alan klasik ve modası geçmeyen gömlek elbiseler, feminen giyim tarzını seven bayanların vazgeçilmezlerinden olmuştur.

gömlek-elbisem

Gömlek elbiselerin tek parça olması, rahatlığına şıklığın eşlik etmesi ve her türlü aksesuarlarla rahatlıkla kombine edilebilmesi sıklıkla tercih edilmelerine sebep olmuştur. Yazın, sneaker, sandalet ve topuklu ayakkabılarınızla kombinleyerek gideceğiniz yere göre stilinizi yaratabilirsiniz. Jean ve pamuklu olanları gündüz, şifon olanları özellikle gece gezmelerinde tercih edilen bu elbiseler, spor giyinmeyi seven bayanların tarzlarına şıklık katmıştır.

Gündüz gezmelerinde genellikle salaş giyilen bu elbiseler, maskülen bir şıklığa bürünmemizi sağlarken, gece gezmelerinde beline taktığımız şık bir kemerle bel kıvrımını ortaya çıkarıp daha feminen bir görüntüye kavuşmamızı sağlarlar.

Özellikle alışverişe çıkarken tercih ettiğimiz bu elbiseler, zamandan tasarruf etmemize yarıyor. Giy, çıkar! Tek parça ve çok rahat! Uzun, kısa, çizgili ve desenli modeli olan bu kıyafetler herkese hitap ediyor. Şimdiye kadar bir gömlek elbise edinmediyseniz ve sokak stilinde rahatlıktan yanaysanız, işte tam zamanı!

Koşuşturmacayla geçen yoğun günlerimde benim tercihim mini gömlek elbisem, sneakerlarım ve sırt çantam Ya sizin?

gömlek-elbiseler

T004014F0I002_1_org_zoom23007563_922016-Kot-Gömlek-Elbise-Modeliasimetrik-gomlek-elbise_478gömlek_elbise_17[img][5][2][900x1234]Gömlek-elbise-modeliŞık-2015-Gömlek-Elbise-Modelleriketen-gomlek-elbise_7c7b4781d53060210_TM