sokak stili
sokak stili

TRENÇKOTLAR İKİ MEVSİM ARASI GEÇİŞİ YAŞATAN EN ÖZEL PARÇA

İşte en sevdiğim parçalar kışın gerçekten gelmeye başladığını hem bu soğumaya başlayan havalarda içimizi ısıtan hem de oldukça şık bir görüneme sahip olabilmemizi sağlayan parça trençkotlar. Güneşin sıcağını da hissettiğimiz ama bir yanda da kışın adım adım yaklaştığını hissettiğimiz havalar işte mevsimlik en özel parçalardan birisi ve birçok kadının da tercih ettiği bir parça.
trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-9
Renklerle oynayın! Soğuk havalara karşı renklerle aranızdaki uyumları uyuşturmaya başlayın.


trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-6 Sezonda en öne çıkan trençkot renklerine baktığımızda haki yeşil hardal tonlarında olduğunu görebilirsiniz. Sonbaharın düşen yapraklarının renklerini taşıyan trençkotlarınızı dolaplarınıza dizmeye başlayabilirsiniz.


trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-5
Sezonda en öne çıkan trençkot renklerine baktığımızda haki yeşil hardal tonlarında olduğunu görebilirsiniz. Sonbaharın düşen yapraklarının renklerini taşıyan trençkotlarınızı dolaplarınıza dizmeye başlayabilirsiniz.
trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-4


Peki, yeni trendde hangi detaylara dikkat etmeli hangi detayları göz önünde bulundurarak kombineler yapmalıyız?
Şuan en çok göze batan detay oversized trençkot modelleri. Bu sezonda sadece trençkotlar da değilde birçok parça da karşılaştığımız bir detay aynı zamanda sokak stilinin birçok parçasında kullanmaktan kaçınmadığı bol olmasının rahatlığını taşıyor.
Dar paça kotlarla tek parça düz elbiselerle yada kalem eteklerle oldukça rahat kombineler yapabileceğiniz güzel detaylı ve şık bir parça.
trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-8
Duruşunuza bir parça daha öz güven katacak bir şey arıyorsanız oversized model trençkotlara yer ayırmanız gerekiyor!


trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-7
Peki, trençkotla kombine yaparken dikkat etmemiz gereken hususlar var mıdır ve bunlar neler?
Boy takıntısı olan bayanlar için aslında trençkotlarla kombin çokta korkutmamalı sadece trençkotları kullanmak isteyen kısa boylu bayanların İspanyol paça pantolonları tercih etmesi duruşu daha doğru gösterecektir. Ve şuna da dikkat etmemeliler daha kısa boylu olan bayanlar trençkotunu tercih ederken tam anlamıyla üzerine oturabilen parçaları tercih etmeleri onları daha şık gözükmesini sağlayacaktır.
Trençkotlarla ayakkabı kombinelerin dede daha çok kalın topuk kullanmak kombin doğruluğunu sağlayacaktır. Tokalı trençkotlarla da doğru kombineler yapabilir aynı zamanda daha doğru kombineleri sağlamış olabilirsiniz.


trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-3
Bu kışa damgasını vuracak en önemli noktasıysa deri trençkotlar. Oldukça fazla göreceğiz derini sadece diğer parçalarda kalmasının önüne geçip trençkotlar dada yer vereceğiz.


trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-2
trenckotlar-iki-mevsim-arasi-gecisi-yasatan-en-ozel-parca-1
Kombine önerilerinizi yada kullandığınız trençkot modellerini @freshmodelsmagazin @mrvlhans kullanıcı hesaplarını etiketleyerek takip ederek danışabilirsiniz ..