Kış modasına damga vuracak kovboy botları

kovboy çizme
kovboy çizme

Kış modasına damga vuracak kovboy botları

Kış mevsimine adım adım yaklaştığımız bu günlerde hepinizin kışlıklarını gözden geçirdiğini yerine yenilerinin eklendiğini görür gibiyim. PEKİ, ayakkabı konusunda siz de ayağınızı ne kadar acıtırsa o kadar güzel ayakkabıdır mı diyorsunuz?
56700f05c03c0e6b34d15b052016-2017 kış modasına damga vurmuş olan Amerikan ya da Kovboy botları da diyebiliriz.
Geçen senelere baktığımızda botlarımızın sadece koyu renklere hakim olmadığını sonbaharın getirdiği kesinliğe karşılık içimizi açacak renklerinde bulunduğunu göreceğiz.
ayak-bilegi-kisa-bot-trendleri-2017-sonbahar-kis-2Botlar da benim en çok dikkatimi çeken ve en şık durduğuna inandığım ayrıntı sivri burun botlar. Günlük kombineyle oldukça tarz olabilmenin yanı sıra çok şık bir akşam yemeği içinde kullanılabilecek parça olarak düşünülebilir. Kadınlarda ayakta en güzel duran detay sivri burun hem sert bir görünüm izlenimi verirken aynı zaman da ne istediğini bilen bir kadın portresi çiziyor bu yüzden çoğu kadının şu sıralar vazgeçilmezi sivri burunlar bu detaya her mevsim yer verilmeli.


Diğer göze çarpan bir detay olarak metal arkasi-puskul-detayli-suet-ve-deri-bot-trendiparçalardan ya da püskül detaylardan bahsetmek de mümkün sanırım. Sokak modası olarak baktığımızda botlardaki metal detaylar hem botların sadeliğinin önüne geçiyor hem de günlük kombineyi daha şık hale getirebiliyor


botlar-ofis-ve-kariyer-gnlk-sivri-burun-moda-botlar-tyl-kaln-topuk-siyah-kadn-ayakkab-2566358-5-700x700hot-big-font-b-discount-b-font-ladies-pointed-toe-metal-buckle-ankle-plush-fur-font
Üstteki örnekte de gördüğümüz gibi artık botlarda kare topuklarda çok fazla tercih ediliyor geçen yaz sezonunda birçok ayakkabı da b u detaya rastlamıştık bu kış sezonunda da botlarda sıklıkla görebileceğimiz bir detay.


1tumblr_lz8it6zhti1qhfnq4o1_500-tileFarklı çorap modelleriyle kombinemize renk katabiliriz.
Ve en sevdiğim parça;
zara-2016-sonbahar-kis-cizme-ve-botlarOlabilecek bütün renklerinden olsun isteyebileceğim bir parça.
image5641d7cbe8d57
KOMBİNE ÖNERİSİ
Botlarınızı eğer bir jale tamamlayacaksanız asla ve asla Jean’ın içine sokmayın katlamayı ve bir parça teninizin gözükmesine izin verin.  Bunun yanı sıra daha spor olan botları uzun düz elbiselerle tercih etmelisiniz. İki parça kullanacak bir kombine yapacaklarsanız renklerin aynı olmasıyla kullanacağınız botun tam zıttı bir rengin olmasıda güzel bir kombine yaratacaktır.
a9rduii3d_9630vi_2g8
Sizde botlarınızla yaptığınız kombinelerinizi @freshmodelsmagazin ya da @mrvlhanss sayfalarını etiketleyerek yorumlarımıza ulaşabilir ya da kombine önerilerine ulaşabilirsiniz.