google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Gösterişli 2017 modası kendinden söz ettirmeye başladı

Gösterişli 2017 modası kendinden söz ettirmeye başladı

Daha 2016 bitmeden, 2017 modası kendinden söz ettirmeye başladı bile. Gösterişli detayların yer aldığı, iddialı bir yıl bizi karşılıyor.

Bu yıl her şeyin abartılı olanı moda olacak. Bunun yanında rahatlık yine ön planda, işte bu yüzden salaşlık yine podyumlarda.

Parlak taşlı, payetli kıyafetler içinde prensesler gibi sokaklarda boy göstermeye hazır mısınız?

Etekleri yerleri süpüren iri çiçek desenli, hayvan figürlü, parlak renkli elbiseler, geniş cepli, derin yırtmaçlı etekler, transparan kıyafetler iddialı giyinmeyi sevenlerin gözdesi olacak. Şifon ve tül detayların sıklıkla kullanıldığı günlük kıyafetler, gündüz şıklığını rahatlıkla geceye taşıyor nitelikte olacak.

Otantik desenleri sevenlerden misiniz?

Gösterişli 2017
Gösterişli 2017
Gösterişli 2017
Gösterişli 2017

İşte o zaman bu yılın modası tam da size hitap ediyor olacak çünkü 80’li yılların otantik desenli elbiseleri, tırnak desenli mantoları bu yılın trendlerinden ve podyumlarda yerlerini aldılar bile. Jean kıyafetler her yıl olduğu gibi yine hayatımızda ve en trend kıyafetler arasında elbette.

Boy friend ve mom jeansler rahatlığı ve salaş giyinmeyi sevenlere, gelecek sezon yine eşlik edecek.

Kıyafetlerimizi tamamlayan aksesuarlarımızda bir o kadar göz alıcı olacak parlak taşlı, ışıl ışıl ışıldayan çantalarımız, ayakkabılarımız, takılarımız gecelerin yıldızları olacaklar. Saç aksesuarları yine trendler arasında; farklı desenlerde ve kesimlerde bereler, gösterişli şapkalar, parlak taşlarla bezenmiş taçlar, tokalar hem gün içinde hem de gece boyunca başımızdan eksik olmayacak.

Sonbahar ve kış aylarında her zaman koyu renkler kullanılır ama bu yılın rengi beyaz 😉 Canlı renkler yeni yıla damgasını vuracak.

Makyajda 80’lerin trendi kırmızı ruj geri dönüyor. Milenyum yılına girerken yerini açık renkli rujlara bırakan kırmızı rujlar sezona daha girmeden hayatımıza hızlı bir giriş yaptı bile. En sade kıyafeti bile stara çeviren kırmızı rujlar yılın rengi olacak.

google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0