Tek Parçada Şıklık

Tek Parçada Şıklık

Modern zamanın hem modern hem de rahat stili, tek parça kıyafetler. Uzun, mini, renkli, sade her zevke hitap eden, özellikle yaz aylarında tercih ettiğimiz rengarenk, cıvıl cıvıl elbise ve tulumlarımız.

Sahil şehirlerinde sıkça giymeyi tercih ettiğimiz bu tek parça kıyafetler, hem çok şık hem de yaz aylarının vazgeçilmezi olan havuz veya sahil partilerinde, kır düğünlerinde bayanların tercihi. Ne giysem diye düşünmeye, vakit harcamaya gerek yok! Giy ve çık!

Kalem elbiseler ile kombinlenen sneakerslar ve uzun askılı zincirli küçük omuz çantaları sokak stilinin en şık parçaları benim için. Renkli, desenli elbise ve tulumlar sahillerin, havuz partilerinin, kır düğünlerinin şıklıktaki adresi.

Desenli olanları sade aksesuarlarla kombin yapmaya özen gösterelim ki göz yormasın. Sade olan tek parça kıyafetlerimizi renkli, cıvıl cıvıl aksesuarlarla tamamlayıp canlandıralım, sıcak aylara yakışır şekilde kombin yapalım. Yaz demek renk demek!

Geniş Omuzlar

Geniş omuzlara sahipseniz straplez veya ip askılı olanları, dar omuzluysanız kalın askılı veya kabarık kollu olanları tercih etmek çok daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. İri göğüslüyseniz V yaka olanlar tam size göre!

Tek Parçada Şıklık (1)Tek Parçada Şıklık (2)Tek Parçada Şıklık (3)