Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020 sezonu 8-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.
8-11 Ekim 2019  tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan moda haftasında İlkbahar/Yaz 2020 sezonuna dair tüm detayları göreceğiz. MBFW Istanbul aynı zamanda 10. Yılını Kutlayacak! Bu da ayrıca heyacan verici.
Yetenekli genç tasarımcıların ağırlıklı olduğu MBFW’ de tecrübeli isimlerde var.
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020 sezonuna dair tüm detayları bu bloğumda da ve Fresh  Models Magazin‘ de  paylaşacağım .
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, on dördüncü sezonunda “Together” teması ile moda endüstrisinin tüm paydaşlarını güçlerini birleştirmeye ve tek bir moda platformu etrafında toplayarak yaratıcılığı paylaşmaya davet ediyor.
Ayrıca tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonlarının yanısıra modanın farklı alanlarına yol gösteren, ilham verici konuşmalar ve panellerle de olacak,  detaylar önümüzdeki günlerde verilecek..
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar; Natalie Kolyozyan, Bağzıbağlı Prive X Özlem Erkan, Barbie by Çiğdem Akın, Can Yunus Çetinkaya, Önder Özkan, Ceren Ocak, Exquise,  Join Us, Kith&Kin, Lug Von Siga, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Mehtap Elaidi X Lenzing Ecovero, Mercedes-Benz presents MiiN by Kadir Kılıç, Mert Erkan, Murat Aytulum, New Gen by İma, Niyazi Erdoğan, Özlem Süer, Pioneering Designers Mehmet Emiroğlu-Muhammed İloğlu -Şebnur Günay, Pioneering Designers II Emre Pakel – Seydullah Yılmaz, Gökhan Yavaş, Hemington, Sudi Etuz, WRDB DB Berdan, Y Plus by Yakup Biçer ve Yelda Aslan moda haftasında 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonlarını sergileyecek.