YILLARA MEYDAN OKUYORUM BEN HALA 17 YİM

YILLARA MEYDAN OKUYORUM BEN HALA 17 YİM

Selamlar canlarım,  Bu haftaki yazımız resmimizdede gordugunuz gibi 2 kisilik 1 ben yapar diyerekten çocuk ve kadınsı ruhumla yaşa göre giyinmeyi ele aldım umarım size bu konuda yardımcı olabilirim…  Yaşıma göremi giyinmeliyim?

Derseniz size cevap olarak öncelikle şunu belirtmek istiyorum kızlar yaşıma göre değil ben ruhuma göre giyinmek istiyorum eminim sizde öyle düşünüyorsunuz. Benim şahsen içimde hala 17 yaşında olan bir kız çocuğu var ama bu ruh halim tabiki gün ve gün değişiyor. Sizin de öyle değil mi? Hadi ama bir sabah kalktığınızda ruh haliniz bugün salaş giyinmek istiyorum spor ayakkabı şapka eşortman demiyor mu?image_3-copy
Yada çocuksu görünen uzun çoraplar kısa etekler üstüne kapşonlular bereler.. Aynen dediğinizi duyar gibiyim:) Peki bir sabah uyandığınızda bugün bir kadın edasıyla dışarının tozunu attırıcam diye hiç mi demediniz?  İste soru iste cevap biz ruhumuza göre giyinmeliyiz.
Yada bana derseniz ki tarzımı yaşıma göre değiştirmelimiyim ? diye… arkadaş ben neden tarzımı yaşıma göre değiştiricem bana yazık değil mi:)? İçimdeki kız çocuğuna yazık değil mi? Allah aşkına söyleyin bana;) Net bir şekilde söylüyorum ASLAAAA..  Evet ASLA çünki tarzın yaşla bir ilgisi yok ben böyle düşünüyorum 50-60 yaşında ki bir bayan eğer ki fiziğine güveniyorsa.. mini elbise ,dar kot ,şort hatta göbek dekoltesi bile giyebilir ama kesinlikle bunlar için iyi bir fiziğe sahip olmalı herşeyden önce fiziğine güvenip “yıllara meydan okumalı” bu şekilde olursa asla sırıtmayacaktır .. Yani ne yapıyoruz? 🙂 kendimize fiziğimize iyi bakıyoruz yılların bizi hammm diye yutmasına izin vermiyor spor yapıyor istediğimiz şekilde giyinip ASLANLAR gibi giydiğimizi taşıyoruz.serap-3Yıllara meydan okuyun giyim tarzınızı yaşla sınırlandırmayın kendinize bakın ve ne giyerseniz giyin özgüvenli bir şekilde taşıyın unutmayın ruh halinize göre giyinmeyi.

  • İster çocuksu ister kadınsı ben her ikisininde hakkını vericeğinizi biliyorum:) Biz Türk kadınları hafife alınmamalıyız istersek yapamıcağımız hiç birşey yok olamazda ! Yapmamız gereken tek şey sağlıklı yaşam spor ve dinamik bir zihin 🙂 O zaman yıllara meydan okumaya devam diyoruz:) Bir sonraki yazımda görüşmek üzere kızlarrrrrr.
google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0