DOKSANLAR MODASINI GÜNÜMÜZE EKARTE ETMEYE HAZIRLANIYORUZ!

KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN KISA BİR ZAMAN YOLCULUĞU YAPIP DOKSANLAR MODASINI GÜNÜMÜZE EKARTE ETMEYE HAZIRLANIYORUZ!

DOKSANLAR MODASI : Asla dememek gerekiyor bu hayatta dolabıma sokmam dediğim parçalardan biri haline geldi ve şimdi zevkle kombinleye biliyorum pul ve payet detaylarını.


payetli-etekle-parti-gorunumu-payet-pul-boncuk-islemeli-parti-gece-davet-yemek-kombin-onerisi-23Aslında biz kadınlarda kombinlerimizde ne çok abartıya kaçmak ne çok sakin olup dikkat çekememek nede bunların tam tersini yapmaya çalışırken rüküş bir kombin oluşturmak asla istemeyiz. Pul yada payet detayını düşündüğümüz zamanda bu parçaları kullanırsak oldukça rüküş gözükeceğimizi düşünüp geri çekiliriz. Sezonun hit parçası halini alan bu parçayı doğru kombinlediğinizde sürekli olarak kullandığınız birçok parçadan daha doğru bir görünüme bile sahip olabilirsiniz.


new-york-fashion-week-spring-2013-8-intro

Önceden sadece gece şıklığında kullanmayı tercih ettiğimiz pul ve payet detayını şimdi sokak modasının her alanında çoraplarda bile kullanılmaya başlandığını görmekteyiz. Ceketlerde, çantalarda, eteklerde özelliklerde şu sıralarda fazlasıyla denk geldiğim günlük hayatta sürekli kullandığımız bir parça olan taytlarda bile pul ve payet detayına yer verilmeye başlandı.


2014fashion-women-font-b-sequins-b-font-skinny-casual-trousers-full-length-pencil-font-b-pants

Bu taytları kullanmaktan korkmayın isterseniz sokak için spor ayakkabılarınızla günlük tarzınızı konuşturun isterseniz de akşam arkadaşlarınıza eşlik ederken kullanacağınız kombininizde ki en özel parçanız haline getirin .


jessica-hart-wearing-isabel-marant-sequin-leggings

kris-jenner-kendall-kylie-dash-la-fashions-night-out-007-492x738

page-ss


Başlar da günlük kombinlerinize adapte ekmekte zorluk çekebilirsiniz. Havaların soğumasıyla kullandığınız jeanlerin üzerine bol pul ve payet detayına sahip ceketler ve butilerle kombinleyebilirsiniz. Ya da şık bir akşam yemeğine gideken bu detaya sahip elbiseleriniz farklı trend parçaları bir arada tutarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Takı kullanmaktan kendinizi asla alamıyorsanız pul payet detayında bunu frenlemeniz gerekecek.

blogger-image-1984573474
blogger-image-23710446
sequins1