BOYNER’İN YENİ SEZONU ÇOK ŞIK

En güncel trendleri ve yenilikleri heyecan verici sürprizlerle sunan Boyner, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda da özel markalarla moda  aşıklarını mutlu edecek gibi. İlkbahar ve yaz aylarının ruhuna uygun, dinamik ve renkli sürprizler hazırlayan Boyner, farklı tarzlara uygun dünya markalarıyla, dünya modasını yine ayağımıza getirecek. Modayı yakından takip edenler, Türkiye’de ilk kez ve sadece Boyner’de yer alacak markaların yanı sıra dünyaca ünlü birçok markaya da artık kolayca ulaşabilecek.
Modern klasik tarzıyla, rahat, şık ve tasarım ayakkabılarıyla ünlü ayakkabı markası Dune, Londra’nın renkli stilini zamansız tasarımlarla yorumlayan, hayatı ve giyinmeyi seven kadınların markası Lipsy, vintage ve geleneksel parçaları modern kültüre uyarlayan tasarımlarıyla öne çıkan Rubyrocks ve trend koleksiyonlarıyla bağımlılık yaratan İngiliz markası Liquorish, Boyner’in dünyasına yeni tatlar katan markalardan sadece birkaçı.
Yeni sezon yüzü olarak Elçin Sangu’yla işbirliği yapan Boyner, Türkiye’den ve dünyadan yeni markalarıyla moda tutkunlarına bambaşka bir dünyanın kapısını aralamaya hazır.
boynerin yeni sezonu çok şık