2016 Yaz Renkleri

2016 Yaz Renkleri

Yaz Renkleri ; Başta, bebek mavisi, soluk pembe ve pudra tonları olmak üzere pastel renkler yaz sezonunda başrolü kapmış durumda. Parlak altın ve gümüş renkler de, bu sezon çok moda ve tabi ki beyaz, yaz sezonunun olmazsa olması! Her sezon moda olan asil siyah! Yine bizi saracak renklerden.

2016 Yaz Renkleri
Pastel renkleri, siyah ve koyu renklerle kombin yapmamaya özen gösterelim. Zarif ve romantik pastel renkleri beyaz ve açık renklerle kombin yapmak çok daha uygun olacaktır. Pastel renkler açık ve mat renkler olduğundan krem ve yumuşak renklerle birlikte kullanmak çok doğru bir seçim olacaktır. Zıt renkleri kombinlemek cıvıl cıvıl bir görüntüye sahip olmamızı sağlayacaktır. Mavi-yeşil, sarı-pembe gibi… Tek renk kullanacağımız zaman aksesuarlarla kontrast yapmak daha canlı görünmemizi sağlar.

2016 Yaz Renkleri
2016 Yaz Renkleri

Yaz sezonu olurda parlak renkler olmaz mı? Parlak gri, mor ve maviler, sıcak turuncular, çarpıcı bordolar, gümüş ve altın tonları tabi ki yaz sezonunda bizlerle birlikte olacak. Parlak renkleri beyaz ve siyahla kombin yapmak daha çarpıcı görünmemizi sağlayacağı gibi, parlak morlarla, parlak altın veya gümüş renkleri kontrast yapmak ayrıca çok şık ve farklı görünmemizi sağlayacaktır.

2016 Yaz Renkleri
2016 Yaz Renkleri

Toprak tonları da yaz sezonunun vazgeçilmez rengi, özellikle makyaj trendinde yine ilk sırada. Bunun yanı sıra parlak renkli göz makyajı da oldukça moda.

2016 Yaz Renkleri
2016 Yaz Renkleri
google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0