Defacto ile asaletin simgesi ve zarafetin iddialı temsilcisi “siyah”

Defacto ile asaletin simgesi ve zarafetin iddialı temsilcisi “siyah”

Asaletin simgesi ve zarafetin iddialı temsilcisi “siyah” yılın rengi seçildi. Sınırsız kullanım alanıyla her türlü ortamda rahatlıkla tercih edilebilen renk; özellikle ofis, arkadaş, aile gibi üst üste partilerin düzenlendiği yılbaşı dönemlerinde yoğun ilgi görüyor Partilere hazırlanan her yaştan kadın ve erkeğin kıyafet kombinini oluşturan siyah renk; şıklığı, spor giyimle buluşturarak her türlü ortama ayak uyduruyor ve zamansızlığıyla gelip geçici renk trendlerinin de galibi oluyor.

DEFACTO SİYAHI İLE YILBAŞI PARTİSİNİN YILDIZI OL

Yeni yıl beraberinde art arda gelen partileri getiriyor; ofiste, evde ve diğer parti mekanlarında yeni yılı karşılayacak olanlar, katıldıkları partide tarzı ile fark yaratmak istiyor. Defacto’ nun yeni sezon için oluşturduğu ve siyah renk ile buluşturduğu spor-şık tasarımlar her yaştan kadın ve erkeğin beğenisini kazanıyor ve particiler geceye DeFacto ile hazırlanıyor.

 

Soğuk mevsimde spor stiliyle muhteşem görünmek isteyen kadınlar ve beyler için DeFacto, 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu beğeniye sundu. Siyah rengin ağırlıklı olduğu koleksiyonda bluzlerden gömleklere, elbiselerden eteklere, slopetlerden pantolonlara kadar birçok alternatif yer alıyor.

google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0