Olumsuz Enerjilerden Arınma

Olumsuz Enerjilerden Arınma

Merhaba Dostlar,
Olumsuz Enerjilerden Arınma ; Yaşadığımız bir takım olumsuz olaylar sonucunda enerji alanımızda negatif yükler biriktiğini özellikte saçlara bu olumsuz düşünce ve hislerin tortular bıraktığını; depresyona giren bayanların saçlarını kestirme dürtüsünün tamamen bu yüklerden kurtulmak için olduğunu biliyor muydunuz?
Zaman zaman mutlaka hepimizin başına gelmiştir. Bin bir özenle uzattığımız gözümüz gibi baktığımız saçlarımız bize ağır gelmeye başlar ve ani bir kararla gider kısacık kestiririz. Ya kadim toplumlarda bilge kadınların bu negatif enerji tortularından saçlarına zeytinyağı maskesi yaparak kurtulduğunu biliyor muydunuz?
Ah boşuna gitti canım upuzun saçlar. Öyle vıcık vıcık yağa bulamanızda gerekmiyor saçlarınızı avcunuza aldığınız biraz yağı avuç içlerinize yayın ve özellikle saç uçlarına uygulayın 5-10 dk. sonrada duşunuzu alın hepsi bu. Eğer isterseniz saçınıza sıcak havlu dolayıp saçlarınızın yumuşacık olmasını da sağlayabilirsiniz.
Ayrıca her gün düzenli olarak içeceğiniz bir bardak ılık limonlu su (bir bardak oda sıcaklığındaki suya bir iki damla limon yeterli olur) ile  yediğimiz özellikle hayvansal ve şekerli yiyeceklerin negatif etkisini yani asit yükünü dengeleyerek daha canlı, daha enerjik, daha pozitif  hissetmenize yardımcı olur.
Saçlarımızı bedenimiz negatiflerden arındırdık ya yaşadığımız mekânları nasıl arındırıcaz. Bunun için eski bir gelenek olan tütsüyü kullanabilirsiniz. Piyasada çeşitli aromalarda tütsü bulmak mümkün. Ancak ben yine de adaçayı yapraklarını kullanıyorum. He doğal hem kokusu hoşuma gidiyor. Bir arkadaşım tarçın önerdi.
Ancak henüz denemedim. Adaçayı yapraklarını yakıp tüm evde dumanını gezdiriyorum. Köşe dip bucak her yere elimle dağıtıyorum dumanı; özellikle örümcek bağlamaya yüz tutmuş noktalara dikkat ediyorum. Çünkü buralar durağan enerjinin biriktiğinin göstergesi. Örümcek ağını hemen süpürge ile çekip tütsü ile enerjisini temizliyorum.
Ruhunuz içinse dinlendirici size huzur veren bir müzik seçebilirsiniz. Bu doğa sesleri de olabilir çok hafif bir enstrüman sesi de olabilir. Ancak 528 Hz  frekansında bir müzik olmasını tercih edin. Youtube da bununla ilgili bir sürü seçenek bulabilirsiniz.
528 Hz çok özel bir frekans sevginin frekansı ve DNA yı tamir etme özelliği olduğunu söylüyor uzmanlar. Son zamanlarda enerjiler ve frekanslar çok konuşulur oldu ve bu konuda bir sürü araştırma yapılmakta. Bakalım bu konu hakkında daha hangi bilgiler gün yüzüne çıkacak.

Şimdilik bu kadar tekrar buluşmak üzere

Sevgiler
Hacer Çakmak
Yaşam Koçu

google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0