Stilin Vücut Ölçülerinden Bağımsız Olduğunun Kanıtı 5 Moda Bloggerı

  İçinde iyi hissettiğiniz, karakterinizi ve beğenilerinizi en iyi şekilde yansıttığınıza inandığınız kıyafet seçimlerinizin tamamı stilinizi oluşturur. Kurallara bağlı olmadan ve kendi beğenilerinizi ön planda tutarak hareket etmek, trendler ve akımlar değişse de sizi stil sahibi yapan en önemli faktörlerden biridir.
  Biz stilin kurallardan, yaştan, kilodan ve diğer tüm rakamlardan bağımsız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle “modanın genç ikonları”ndan sonra, dünyanın her yanından ilgiyle takip ettiğimiz büyük beden moda bloggerlarıyla tanışmanızı istiyoruz.

  Nadia Aboulhosn

  nadia abulhosn
  Büyük beden moda bloggerı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Nadia Aboulhosn, stilinin yanı sıra özgüveniyle de dikkat çekiyor. 2010 yılından beri yazdığı blogu ile Vogue, Refinery 29, American Apparel başta olmak üzere birçok moda dergisi ve markayla da işbirlikleri yapan Aboulhosn, elegan stiliyle kesinlikle bir ilham kaynağı.

  Gabi Fresh

  gabi fresh
  Modanın kuralardan ve kilodan bağımsız olduğuna inanan Gabi Fresh, büyük beden kadınlara ilham vermek ve büyük beden moda dünyasındaki kaynak eksikliğini kapatmak için blog dünyasına adım atmış. Büyük beden kadınlar için mayo ve bikini tasarımları da yapan Gabi Fresh’i renkli stil ve pratik kombin önerileri için takip edebilirsiniz.

  Stephanie Zwicky

  stephanie zwicky
  Stilin bir davranış biçimi olduğuna inanan Stephanie Zwicky, kızıl saçları ve elegan stili ile göz dolduruyor. Modanın yanı sıra dekorasyon, annelik gibi konularda da öneriler sunan ve favori büyük beden bloggerlarımızdan olan Zwicky’yi takip etmekten keyif alacağınıza eminiz.

  Tanesha Awasthi

  tanesha awasti
  Büyük beden modasında çabasız şıklığın en iyi uygulayıcılarından olan Tanesha Awasthi, bloğunda moda ve kombin önerilerinin yanı sıra alışveriş, güzellik ve bakım ipuçlarına da yer veriyor. Modern bir stile sahip Tanesha’yı Youtube üzerinden de takip edebilirsiniz.

  Chastity Garner

  chastity garner
  Klasik parçaları renkli stiliyle harmanlayan, 50 bedenin üzerindeki Chastitiy Garner, 2008 yılında büyük beden kadınlara ilham ve cesaret vermek için blog açmış. Önerilerini topladığı “The Curvy Girl’s Guide to Style”(Kıvrımlı Hatlara Sahip Kızın Stil Rehberi) kitabının yanı sıra kurduğu büyük beden moda markasıyla da hedefine ulaşan Garner, seçimleriyle size de ilham verecek.