2020′ nin En İyi Renk Kombinasyonları Neler

2020′ nin En İyi Renk Kombinasyonları Neler

Bazen hangi renk hangi renkle yakışır? hangileri birbiri ile uyum sağlar? soğuk tonlar ile sıcak tonlar birbirleriyle olur mu? diye düşünürüz. Bu sene çok fazla görebileceğiniz renk kombinasyonlarından; hem tamamlayıcı, hem zıt olan renklere açık ve cesur olmak trendleri yakalamaya, bu 4 renk uyumu sizlere yardımcı olabilir.

Yeşil ve Lila Uyumu

Yeşil ve lilayı beklenmedik şekilde ne kadar şık olabileceğini bu fotoğraflardan anlayabilirsiniz.
Lilanın tonu ne kadar açık olursa, o kadar yeşile yakışıyor.Mesela mor kullandığınızda yeşili boğacak bir görüntü oluşabilir. Bu arada yeşil ve lila ev dekorasyonlarında da çok yakışıyor, bilginize:)

 

trend renkler
trend renkler

Camel ve Pembe Uyumu

Camel, bej hatta kahve tonları sezonun vazgeçilmez renklerindendi. Camel ile fuşya tonlarını kullanıp heyecan verici, cesur hale getirmek sizin elinizde.İki rengin ne kadar havalı ve aynı zamanda şeker bir görünüm oluşturduğunu fotoğraflardan anlayabilirsiniz.

trend renkler
trend renkler

Sarı ve Petrol Tonları Uyumu

Krema tonlu, soft, naif sarılar ve petrol mavisi yada yeşili  tonları birbirleri ile çok zıt ama bir o kadar da  sakin bir uyum sağlıyor. Hem soğuk tem sıcak renklerin abartısız ama bir o kadar da şahane olduğunu bu kombinlerde görebilirsiniz.

trend renkler
trend renkler

 

trend renkler
trend renkler

Turuncu ve Saks Mavisi Uyumu

Yine bir sıcak bir de soğuk renk kombinasyonu. Bu parlak renkler birlikte defilelerde ve sokak modasında görülen uyumlar. Bu sene de bu capcanlı iki rengi kullanmak çok trend.
Ne kadar yakıştıklarını görsellerde de görebilir ilham alabilirsiniz.

trend renkler
trend renkler

Moda editörümüz İrem Turhaner’ in youtube kanalına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.