File çoraplar : EZBER BOZAN SEKSİLİK FİLELER FORA

EZBER BOZAN SEKSİLİK FİLELER FORA
File çoraplar ile kendinize ezber bozan seksilik katın
Adımlarımızı atarken kızlar ne kadar seksi bir ayakkabı kullanıyorsak o kadar sağlam ve dik duruşlu adımlar atarız ama aynı zamanda bun da kullandığımız diğer detaylar da oldukça önemlidir. Mesela kullanmaktan çekindiğimiz geri plana attığımız oldukça seksi parça file çoraplar.
ikinci-el-kiyafetler-ile-6-adimda-en-cekici-sen-ol6
Marlene Dietrich ile anılmaya başlayan bu seksi detayın aslında Marlene ile birlikte bir nebze de olsa seksilik kalıbından çıkmasına yardım etmiştir.
32377

Peki, bu parçayı en doğru şekilde nasıl kombinleyebiliriz?

Şimdi dikkat güzel ve çekici görünmek isterken bacaklarımızın daha kalın görünmesi riskiyle karşılaşabileceğimizi unutmayalım. File çorap ile tercih ettiğimiz kıyafet kombinelerinden daha önemli bir husus da ‘file çorabın bacak yapısına göre seçimi.

file çoraplarFile çoraplar ‘ı

seçerken de eğer kısa veya kalın bacaklara sahipseniz küçük, ince delikli file çorap tercih etmeniz daha doğru bir görünüm kazanmanıza yardım edecektir. Yada bacaklarınız çok inceyse de daha iri deliklere sahip olan file çoraplar daha uygun olacaktır.
file-coraplar
Özel bir yere giderken giyilen mini etekler yada mini elbiselerin ile file çoraplar rahatlıkla kullanılabilir. Sokak stilinizde de mini elbiseler ile file çorap kullanabilirsiniz tabi farkınızı ortaya koymak istiyorsanız bir ters köşe yapmanız ayakkabı tercihi olarak düz, yada daha maskülen bir ayakkabı veya diz üstü çizme gibi tercihler yapmanız, doğru kombineyi sağlamış olacak file çorabın size katacağı o feminenliğin bir noktada önüne geçmiş olacaktır.
siyah-file-corap-kot-sort_1

Kylie Minogue  iri fileli çoraplarıyla oldukça hoş görünüyor.

İki sert parçayı kombinlemek zor gelebilir ama aslında kalem eteklerle file çorapları kullanarak maskülen bir görünüme ulaşıp aynı zamanda farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. . Bilekte biten kumaş pantolonlarımızda bileğimizin gözükmesinin yerine birde file çorabınızı gözüktürmeyi deneyin ne kadar elegan durduğunu fark edeceksiniz. Tek renk olarak da düşünmeyin birçok farklı renklerin kullanımıda doğru kombinelerde istenilen şıklığı gözler önüne serebiliyor.
kylie-minogue-590-1319796296
Hiç korkmadan fileleri sokak tarzınıza indirebileceğinizi söylemiştim sanırım. Burada bir noktaya parmak basmak gerekirse kullandığınız kombinde file çorapları sizi tam bir sokak modasının kraliçesi gözüktürmese de aynı zamanda çok daha farklı parçalarla oldukça seksi bir görünüm kazanmış bir kadın görünümüne dönüştürebilir.
dgyhjumki1-file-corap-nasil-giyilir_mini_mini
image-1-1
file-coraplarla-sik-gorunmenin-6-yolu-3