SİYAHSA BENİMDİR

Her zaman moda olan, zamansız renk siyahın yakışmayacağı kadın yoktur. Her renkle rahatlıkla kombin yapabileceğimiz en uyumlu renktir. Her mevsimin rengi, ister gece ister gündüz, bazen seksi, bazen çarpıcı ama her daim asil, gizemli renk siyah… İşte bu yüzden, gardıroplarımızın olmazsa olmazlarıdır siyah kıyafetler.

siyah_benimdir

siyah_benimdir_2

Bir gece davetinde, aksesuarlarda dahil olmak üzere baştan aşağı giyeceğimiz siyah bir kıyafetimize süreceğimiz kırmızı bir ruj bile bizi gecenin en şık ve cazibeli kadınlarından biri yapmaya yeter. Siyah mini bir elbisemiz mutlaka olmalıdır, her zaman kurtarıcımız olan, en aykırı zamanın elbisesidir. Altına yüksek topuk şık bir ayakkabı, elimize küçük, ışıltılı bir çanta ( gümüş renkli tercihimdir) ve zarif takılarınızla bir gece şıklığına imza atabilirsiniz. Altına istediğiniz renkte bir çift babet veya spor ayakkabı giyip, uzun zincir askılı küçük bir çantayla kombin yaptığımızda, cool bir gündüz şıklığı elde edebileceğimiz yegâne kıyafetlerden biridir. Gardırobumuzun baş tacı olan bu mini elbiseyi zamansız yapan sadece rengidir.

siyah_benimdir_3Yine her kıyafetin altına giyebileceğimiz, vazgeçilmezlerimiz olan siyah ayakkabılarımız, hangi yaşta olursak olalım vazgeçemediklerimiz. Hangi renk olursa olsun, giydiğimiz kıyafetlerin altına hiç
düşünmeden rahatlıkla giyebildiğimiz siyah ayakkabılarımız, hangimizin gardırobunda yoktur ki? Yine aynı şekilde siyah çantalarımız, güneş gözlüklerimiz ve takılarımız, en sıkışık durumlarda bile ilk aklımıza gelenlerdir.

siyah_benimdir_4