CONTEST - YARIŞMALAR

YARIŞMA DETAYLARI

Freshmodelsmagazin.com’ un düzenlediği 2016 yaz modasına uygun ürün ve aksesuarlarla yapacağınız moda kombinlerinizin resimleri  ile ‘ Benim Sokak tarzım ‘ #benimsokaktarzim adlı kombin yarışması 10.07.2016 – 30.07.2016 tarihleri arasında geçekleşecektir.

freshmodelsmagazin_kombinfreshmodelsmagazin_kombin_220 gün süresince devam eden yarışma süresince yapılan kombinler arasından, freshmodelsmagazin.com ekibinden aşağıda isimleri belirtilen jüri üyeleri tarafından başta söylemiş olduğu konsepte en uygun ve iyi ilk 3 kombin sahibine ödül verilecektir.Kazananların isimleri yarışmanın bittiği günü takip eden en geç 3 gün içersinde, freshmodelsmagazin.com’ un yarışmalar bölümündeki  yarışmalar bölümünde yer alan sayfasında duyurulacaktır.

Freshmodelsmagazin.com ekibi kazananlara ödüllerini ulaştırabilmek için kazanan kullanıcıların freshmodelsmagazin.com’ daki hesaplarına özel mesaj atılacaktır. Bu nedenle ödül kazanan yarışmacıların freshmodelsmgazin.com’ daki mesaj kutularını takip etmeleri gerekmektedir.

Kazananlara ödülleri, freshmodelsmagazin.com’ dan gelen mesaja cevap verilen en geç 10 gün içerisinde kargo ile ulaştırılacaktır.Kargo ücreti freshmodelsmagazin.com tarafından karşılanacaktır.

Yarışmaya katılabilmek ve değerlendirilmeye alınabilmek için;freshmodelsmagazin.com’a üye olmak,Doğru iletişim ve isim bilgileri vermek,freshmodelsmagazin.com belirttiği konsepte uygun kombin oluşturmak gerekmektedir.

KOŞULLAR

Kullanıcılar, freshmodelsmagazin.com’ un yarışmalar bölümünde bulunan  yarışmaların tümüne (birden fazla yarışmaya) katılabilirler.

Her bir yarışma için birden fazla kombin yapabilir ancak; aynı yarışma içerisinde farklı bir kombin daha yapmak için sizden istenen 4 saatlik mola süresini tamamlamanız gerekmektedir .Hileli davranışlarda bulunan, gerçek iletişim bilgisi vermeyen yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir.

Her yarışmacı yalnız tek bir freshmodelsmagazin.com hesabı ile yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

JÜRİ ÜYELERİ