Bir birinden değerli başarılı oyuncuları bir araya getiren komedi filminde ; “Ulan Salih” adlı sinema filminin yapımcılığını üstlenen yapımcı ” Salih AKSU ” gerçek hayat hikayesinden alıntılanan komedi filminin senaryosunu  ünlü oyuncular ile paylaşırken ve seçmelerde “Bu benim başıma gelen gerçek bir hikaye dediğimde , Senaryoyu okuyunca oyuncu arkadaşlarım bana üzülmüş ‘Nasıl böyle bir şey yaşamış olabilirsin?’ dediler” diye ilk başta tepki vermişlerdi.
Daha sonrasında oyuncu arkadaşlarımda tıpkı benim gibi bu filmi aylar öncesinden hazırlanırken yaşadığım heyecanla,  onlarda  biran önce setlere başlamak ve provalar için sabırsızlandıklarını dile getirmişlerdi. dedi.

 

İnan Ulaş Torun (Salih) ➡️ INSTAGRAM: https://bit.ly/3uqDLIL

Ulan Salih Komedi Filmi ;İnan Ulaş Torun” Salih karakterinin başından geçen komik olayları  ve hayata dair bir durum komedisi.   Salih geçmişte üniversitede okuduğu heykel bölümünü yarıda bırakmış, girişimde bulunduğu birçok işte başarıyı yakalayamamış, hayatında arzu ettiği düzeni kurmaya çabalayan fakat beceremeyen birisidir. Kardeşi Sezgin ve kız kardeşi Ayşegül’ün kocası olan Yıldıray’la birlikte babadan kalma oto tamirhaneyi işletmektedir. 6 yılı birlikte geçirdiği büyük aşkı Aysel’i terk etmiş ve hayatını düzene sokmak adına kız kardeşinin uygun gördüğü Sultan’la evlenmeye karar vermiştir. Bunun için ilk adımı atar ve ailesiyle birlikte Sultan’ı istemek için kız evine gider. Fakat o sırada Salih’in eski sevgilisi ve yüreğinin gerçek sahibi Aysel’den gelen telefon her şeyi bir anda değiştirir. Aysel arabasıyla uçurumun kenarında, düşmek üzeredir. Onu kurtaracak Salih’ten başka kimsesi yoktur. Salih bir çıkmazda kalır. Kardeşlerinin tüm engellemelerine hatta kendine rağmen Salih, yüreğine söz geçiremez ve tamirhanedeki eski, kendini bile çekemeyen çekiciyle Aysel’i kurtarmak için yola çıkar.

Ünlü oyuncular ve sosyal medyadan da tanıdığımız ünlülerinde yer alacağı oyunculardan ve
Aleyna Dalveren (Ayşegül) ➡️ INSTAGRAM: https://bit.ly/3NLBQoL

şarkıcı  ” Aleyna Dalveren ” de bu filmde farklı bir karakterde oyunculuk deneyimi yaşayacak ve ‘Ayşegül’ karakterini oynayan Aleyna Dalveren,  başrol oyuncusu olan ünlü oyuncu “İnan Ulaş Torun” ‘un (Salih) ’in kız kardeşi rolünde oynayacak ünlü şarkıcı evli ve 2 yaşında oğlu olan bir karakteri canlandıracak , kocası saf ve beceriksiz  biridir ve anne babasını kaybetmiş Ayşegül kontrol delisi bir karakter ve Abisinin eski sevgilisinden hiç hoşlanmamaktadır tam bir cadı görümce anlayacağınız ve yeni sevgilisi Sultan ile bir araya gelmesini  mutlu olmasını dileyen çok komik ve dominant bir karakteri oynayacağım diyen
Aleyna Dalveren ” bu benim için çok heyecanlı bir deneyim olacak diye dile getirdi.

 

Eslem Akar (Aysel)

➡️ INSTAGRAM:  https://bit.ly/3P9e6fh

Ünlü oyuncu “Elsem Akar ” Ben Aysel karakterine hayat vereceğim benim için çok farklı bir karakter olacak.
Aysel hayatı deli dolu yaşayan  her türlü belanın içinde bende varım diyen bir karakter ve sağı solu belli olmayan  güvenilmez belamı bela bir karakteri oynayacağım dedi Salih’in başının belasıyım dedi ve kork benden diyerek ultimaton verdi röportajında

 

LEVENT SÜLÜN & BERBER HASAN:  Salih’in dayısı, büyüklerden kalan tek akrabasıdır. Bu senaryoyu okuduğum da tam benlik dedim ve çok güzel bir durum komedisi ve Salih karakterinin başından geçen olayları merakla bende ve heyecanla bekliyorum dedi ünlü oyuncu , izleyiciler farklı karakterler  tiplemeler ile çok gülecekler dedi , yakında sinema severleri sinema salonlarına bekliyoruz dedi koşun koşun gelin dedi .

Levent Sülün (Berber Hasan-Dayı)

➡️ INSTAGRAM:  https://bit.ly/3aoJ18G

 

METİN KEÇECİ & MUSTAFA : Tarihi eser kaçakçısı karakterine hayat vereceğini söyleyen Metin KEÇECİ bu benim içinde farklı bir rol olacak diyen Keçeci ,  karakterin içinde bulunduğu durum ve Salih ‘le yaşanan diyaloglar çok komik
ve ciddi  hem güleceğiz hem duygulanacağız sinema da çok yakında sizlerle birlikte olacağız tüm sinema severler bekliyoruz diye dile getirdi.

Metin Keçeci (Mustafa) ➡️ INSTAGRAM: https://bit.ly/3yhFIYY