Doğa Dostu Alışveriş İçin AAG ANCHOR

Aag  Anchor markası günümüzün en büyük sorunu geri dönüşüme destek, çevre dostu kadınların rahatlıkla tercih edebileceği, el yapımı tasarımlar olarak keyifle hazırlanıyor.

Tasarımcı Ayşenur Güngör çığ gibi büyüyen tüketim çılgınlığı devrinde geri dönüşüme destek sağlayan markaların daha artması gerektiğini düşünerek bu yola çıkıyor. Kullanmaktan sıkıldığınız ama dolabınızdan atmaya kıyamadığınız gömlek, bluz, t-shirt ve croplarla kombin yapabileceğiniz  ve yepyeni bir ürüne dönmesini sağlayarak, hızlı tüketimin daha bilinçli hale gelmesini amaçlıyor. Ayrıca el örgüsü tasarımların sadece kış aylarında değil mevsimsiz olarak kullanılabileceğini gösteriyor.

Tasarımlar minimal, kibar ve dikkat çekici dolaplara hitap ediyor. Büyüklerimizin el örgüsü yün iplerden hazırladığı süveter ve yelek gibi modelleri, günümüze uyarlayarak modernize edilmiş halini kapsül koleksiyonda görüyoruz.

Tekstil endüstrisinde geri kazanım olan cotton iplerle hazırlanan tasarımlar, giyim ve aksesuarı bir arada karşımıza çıkıyor. Üretim fazlası ipler tüylenme problemi ve statik elektriklenme problemi de yaratmıyor. %100 geri dönüşümden elde edilen ipler doğaya katkı sağlıyor. Üretiminde hiçbir kimyasal ve su kullanılmaması sebebi ile oldukça doğal ve doğa sever olan penye ipten hazırlanan modellerimiz ile siz de geri dönüşümü destekleyebilirsiniz!

Ve plastik ve kağıt kullanımının azalması adına  Aag Anchor  ambalaj olarak, %100 ham pamuk keseleri kullanıyor. Ham maddesinin pamuk olması nedeniyle geri dönüşüme uygun olan bez keseler doğayla tamamen dosttur. Çevremize zarar vermeyecek geri dönüşüme uygun materyalleri kullanmak tüm toplumun sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürmesi için önemlidir mesajını müşterilerine benimsetiyor.

Plastik materyallerinin çevreyi uğrattığı zarar, bunun yanında kağıt ambalajların çok fazla kullanılması nedeniyle her yıl yüzbinlerce ağacın yok olması insanlığı poşet ve torba kullanımında doğal materyallere yönlendirmeyi hedefleyen marka,  %100 pamuktan üretilen ham bez keselerle birden çok kez kullanılmaları ve doğal çevreye herhangi bir zararı olmamaları açısından tercih edilesi en önemli nedendir. Ham pamuk keseler kalitelidir, anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilir. Günlük hayatta da farklı alanlarda kullanılabilecek ham pamuk bez keseler, mutfağınızda bakliyat saklamak için veya gardırobunuzda çanta, ayakkabı kesesi olarakta kullanıma uygun olacaktır.

Her ilmeği sevgi ile hazırlanan tasarımlara @aag.anchor adresinden ulaşabilirsiniz

 

google.com, pub-1677064995622617, DIRECT, f08c47fec0942fa0