DeFacto Jeans: Havalı hem de rahat!

DeFacto Jeans: Havalı hem de rahat!

İster klasik ister spor tüm kombinlere olanak sağlayan jean bu sezonun da favori parçası. Her gardıropta bulunması gereken kurtarıcı parça jean, DeFacto’nun 2020 Sonbahar Koleksiyonu’ndaki yerini aldı.

Stil sahibi kadınların jean ve tişörtle yaptıkları kombinler bu sezonda fark yaratıyor. Kadınların kendini rahat hissederken göz kamaştırdıkları kombin seçenekleri için DeFacto, havalı ve bir o kadar da rahat jean koleksiyonunu beğeniye sundu.

Mavinin her tonun ağırlıklı olduğu koleksiyonda siyah ve beyazda yerini aldı. 90’lardan ilham alan yüksek belli bacak kesimi bol mom jean bu sezonda popülerliğini koruyor. Vücudu sımsıkı saran skinnyler ise topuklu ayakkabılarla göz kamaştırıyor.

Sezonun trendi yüksek belli ve daralan kesimiyle slouchy, dar beli ve geniş kesimiyle culotte, yine dar beli ancak bol paçasıyla wide leg ve retro esintili çan kesim flare & bootcut koleksiyonun diğer parçaları arasında. Klasikten vazgeçmem diyenler içinse düz kesim straight ve dar ama elastik yapısıyla slimler de unutulmadı.

Jean şıklığından vazgeçmeyen erkekleri de unutmayan DeFacto, günün her anında kombin seçenekleri sunuyor.

Paçası daralan bol kesimli cool duruşuyla tapered, dar, elastik ve rahat yapısıyla slim, vücudu saran ama bir o kadar konforlu oluşuyla skinny ve zaman tanımayan straight bu sezonunda vazgeçilmez jean modelleri arasında yer alıyor. Gömlekle gündüzden geceye her mekana uyum sağlayan jean’ler, sweatshirtler ile sonbaharın havalı ve rahat favori kombini oluyor.

Günün her anı tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi DeFacto Jeans Koleksiyonu www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm mağazalarda.

www.defacto.com